Slade Czech - chovatelská stanice plemene Staffordshire Bull Terrier

Staffordshire Bull Terrier

Chovatelská stanice Slade Czech

Staffordshire Bull Terrier Tyto stránky jsou k nahlédnutí všem, kteří mají rádi plemeno Staffordshire Bull Terrier. Spoustou fotek bychom Vám chtěli přiblížit, jací stafíci doopravdy jsou: mazliví, hraví, skotačiví, neúnavní, milují všechny lidi bez výjimky, takže nečekejte hlídače v tom správném slova smyslu. Potřebují hodně pohybu a za procházku Vám budou nesmírně vděčni.

Chovu psů se věnujeme od r. 1990, ale až v únoru 2004 jsme se pořídili prvního SBT. Jmenuje se Black Klenot Bu-Am-Sti. V témže roce přibyla do rodiny ještě stafbulí slečna Beti z Grodu Sanguszkow. Oba jsou importováni z Polska. Oba dva mají skvělé rodiče, např tatínek od Kena - Int.Ch., světový vítěz Denim Blue Daffodil Yellow nebo otec od Beti – Int.Ch. Conundrum Daffodil Yellow.

A protože nám toto plemenu učarovalo natolik, přivezli jsme si v březnu 2005 žíhanou holčičku Noisette Daffodil Yellow ze stejnojmenné ch.s. Také se může pyšnit super rodokmenem, např. maminka Nois Jr.Ch. Jeanne D´Arc DY, dědeček Ch. Dalestock London Pride nebo pradědeček Ch., Ir.Ch. Wyrefare Prince Naseem či Int. Tenacious Just Kidding.

Už jsme si mysleli, že to je konečné číslo stafíčků u nás, ale 1.května 2006 se naše smečka rozrostla o stafbulinku Filomenne NoYap Magicpower's z finské chovatelské stanice. Narodila se mamince Anni - Magicpower´s Catastrofes Co a tatínkovi Boomerovi - Powerpaws World Acclaim, který je importovaný z Austrálie do Finska.

Koncem roku 2006 jsme zajeli do polské ch.s. pro další přírustek – stafinku se jménem Apollanka Penn-Staff, která sdílí svůj nový domov u našich přátel. Jsme rádi, přestože nebydlí u nás, že je členem naší stafičí rodiny:0)

V lednu 2007 jsem odletěla do Anglie do ch.s. Pritsim, kde na mne blízko Manchesteru čekala naše poslední zlatá fenečka Pritsim Getto Romance. Dali jsme jí jméno „G.B“. podle země původu. Poděkování patří zároveň Barbaře a Paulovi z Walesu (Gallantstaff kennel), kteří vlastní tatínka od naší G.B. - Murphyho - Gallant Prince Of Henfaes.

Z prvního krytí po Filoménce zůstaly doma tak trochu neplánovaně dvě štěňátka: pejsek Eduard Van Slade Czech a fenečka Emily Van Slade Czech. O zlatém pejskovi s dobrým rodokmenem jsme uvažovali již předtím, proto tato volba byla jasná. Emilku jsem si vypiplala od štěňátka vzhledem k její porodní váze a tak nějak jsem se s ní později nemohla rozloučit.

Stafordšírský bulteriér je menšího vzrůstu, ale možná právě proto je neúnavný a skvělý společník. Je to typický rodinný přítel, který vám svou odvahou, hravostí, přítulností a něžností zlomí srdce. Při správné výchově v něm získáte neodolatelného psího kamaráda. Jsme moc rádi, že je všechny máme a já jim mohu věnovat 24 hodin denně péči a lásku...

Taťána Sládečková


Slade Czech - ruční zakázková výroba z kůže

Slade Czech - ruční zakázková výroba z kůže Zakázková výroba především psích obojků a vodítek Slade Czech je založena na kvalitním ručním zpracování. Použitím špičkových materiálů zaručujeme splnění nejnáročnějších požadavků chovatele na estetiku i kvalitu výrobků, navíc nošení obojků je vzhledem ke kvalitnímu zpracování příjemné a nepoškozuje srst pejska. Obojek psa nesmí škrtit a naopak by neměl samovolně sklouznout. Vždy je nutné dbát na to, aby byl obojek dostatečně pevný a bezpečný pro dané plemeno.

Při výrobě vycházíme z vlastních zkušeností i tradičních postupů, které jsou neustále vylepšovány. Pomocí fantazie, smyslu pro detail a potřebné zručnosti dodáváme tradičnímu materiálu netradiční vzhled.

Specializujeme se na obojky a vodítka pro psí plemena typu bull, zvláště pak pro plemeno Staffordshire Bull Terrier, jsme ale schopni vyrobit obojek pro jakékoliv plemeno dle individuálních požadavků.


(Ujistěte se, že na kalibračním obrázku rozeznáte všechny odstíny šedé, případně si přenastavte monitor.)

© Slade Czech 2004 [ Staffordshire Bull Terrier Kennel ]